Aktuális állásajánlataink:

Feladatok:

  • Aktív részvétel a cég telephelyen kívül végzett vegyszeres tisztítási munkáiban
  • Közreműködés a termelésben, kiszerelésben, karbantartásban
  • Gépkocsi- és targoncavezetés, rakodás
  • Üzemi terület rendjének biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészeti vagy villamos jellegű szakma (csőszerelő, lakatos, villanyszerelő stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó fizikum
  • Felelősségtudat, pontosság, önállóan és csapatban dolgozás képessége, rugalmasság, alkalmazkodóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gép és csőszerelésben illetve elektromosság területén való jártasság
  • Karbantartói tapasztalat
  • Hegesztő szaktudás
  • Targonca jogosítvány
  • Kalorikus gépek, berendezések ismerete
  • Vegyi üzemi gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye:

Berhida, Peremarton-gyártelep

Az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével:

alkimia@alkimia.hu